Кнопковий телефон Nomi i1441 0 Б
Фото 6 |
Nomi i1441 0 Б
Екран:1.44 ", 128x128, 126 ppi
Пам'ять:+ карта пам'яті
Процесор:MediaTek MT6261D
Акумулятор:600 мАгод, знімний
Вага:60 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nomi i1441 0 Б
Усі ціни 19 →Nomi i1441 Blue STH0023240 | 429 грн. |
Мобильный телефон Nomi i1441 Grey, Dual Sim (Mini-SIM), 1.44" (128x128) TN | 548 грн. |
Мобільний телефон NOMI i1441 Blue | 482 грн. |
Nomi i1441 Grey STH0023241 | 429 грн. |
Мобильный телефон Nomi i1441 Blue, Dual Sim (Mini-SIM), 1.44" (128x128) TN | 548 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →