Літня шина Nordexx NS5000 205/60 R16 96V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nordexx NS5000 205/60 R16 96V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nordexx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nordexx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nordexx NS5000 205/60 R16 96V
Усі ціни 12 →Шина Nordexx NS5000 205/60 R16 96V XL FR | 1 939 грн. |
Nordexx NS5000 (205/60R16 96V) | 2 019 грн. |
NORDEXX NS5000 205/60R16 96V | 2 071 грн. |
Nordexx NS5000 205/60 R16 96V XL FR | 2 052 грн. |
Nordexx NS5000 205/60 R16 96V XL 94993 | 2 177 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →