Литий диск RZT 50169 7x16/5x120 ET40 DIA65,1
від 2 648 до 2 998 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації RZT 50169 1
Характеристики
RZT 50169 7x16/5x120 ET40 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RZT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RZT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RZT 50169 7x16/5x120 ET40 DIA65,1
Сортувати
Литые диски RZT 50169 R16 W7 PCD5x120 ET40 DIA65.1 (MS) 1000646441 | 2 800 грн. |
RZT 50169 (R16 W7.0 PCD5x120 ET40 DIA65.1) MS | 2 648 грн. |
Диски RZT 50169 7x16 5x120 ET40 DIA65,1 (MS) | 2 649 грн. |
RZT 50169 7x16 5x120 ET40 DIA65.1 MS | 2 825 грн. |
RZT RZT 50169 7x16 5x120 ET40 DIA65.1 MS | 2 700 грн. |
Диск RZT 50169 7x16 5x120 ET40 DIA65.1 MS | 2 998 грн. |
Закрити
Схожі