Спальний мішок Norfin Discovery Comfort 200
Norfin Discovery Comfort 200 легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Norfin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Norfin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Norfin Discovery Comfort 200
Усі ціни 10 →Мішок-ковдра спальний Norfin DISCOVERY COMFORT 200 L (NFL-30228) | 2 632 грн. |
Мішок-ковдра спальний Norfin DISCOVERY COMFORT 200 R (NFL-30229) | 2 632 грн. |
Спальний мішок-ковдра Norfin Discovery Comfort 200 Right (NFL-30229) | 2 632 грн. |
Спальный мешок-одеяло Norfin Discovery Comfort 200 Left (NFL-30228) | 2 632 грн. |
Спальний мішок ковдра Norfin Discovery Comfort 200 L (NFL-30228) | 2 632 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →