Спальний мішок Naturehike Double Sleeping Bags
Відео 2Фото 7 |
Naturehike Double Sleeping Bags |
|
Двомісний спальник-ковдра торгової марки Naturehike позиціонується в якості трисезонного кемпінгового рішення. Розміри спального місця 215x145 см забезпечать комфортні умови для ночівлі парі туристів, а також не доставлять незручностей при розміщенні моделі в середньостатистичній наметі, розрахованої на двох. Спальний мішок Naturehike Double Sleeping Bags захистить від замерзання при температурах не нижче 5 – 10 °C тепла.
Зовні модель покрита міцним поліестеровим матеріалом, а всередині — дихаючої і приємною на дотик синтетичною тканиною. Важить виріб 2.4 кг, що дуже прийнятно, як для спальника, розрахованого на двох. Для додаткової зручності в оснащенні передбачені петлі для сушіння, захист від закушування тканини блискавкою і два відокремлених відділення під подушки. Останні також завбачливо входять в комплект поставки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Naturehike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Naturehike.
Купити Naturehike Double Sleeping Bags
Cпальный мешок Naturehike Double Sleeping Bag with Pillow SD15M030-J Indig | 2 800 грн. |
Спальний мішок Naturehike Double Sleeping Bag with Pillow SD15M030-J Apric | 2 200 грн. |
Спальний мішок Naturehike Double Sleeping Bag with Pillow SD15M030-J Blue- | 2 200 грн. |
Спальний мішок Naturehike Double Sleeping Bag with Pillow SD15M030-J Indig | 3 018 грн. |