Спальний мішок Norfin Comfort Plus 350
Norfin Comfort Plus 350 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Norfin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Norfin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Norfin Comfort Plus 350
Усі ціни 6 →Спальный мешок Norfin Atlantis Comfort Plus 350 NFL L | 3 976 грн. |
Мішок-ковдра спальний Norfin ATLANTIS COMFORT PLUS 350 L (NFL-30232) | 3 976 грн. |
Спальний мішок-ковдра Norfin Atlantis Comfort Plus 350 Left (NFL-30232) | 3 976 грн. |
Спальний мішок ковдра Norfin Atlantis Comfort Plus 350 L (NFL-30232) | 3 976 грн. |
Спальний мішок Norfin Atlantis Comfort Plus 350 left (NFL-30232) | 3 976 грн. |
Спальний мішок-ковдра Norfin ATLANTIS Comfort Plus 350 NF Left (NFL-30232) | 3 976 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →