Тент для риболовлі Norfin Easy Ice
Відео 4Фото 2 |
Norfin Easy Ice
Призначення:намет для риболовлі
Сезонність:зима
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Вага:2.94 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Norfin Easy Ice
Усі ціни 6 →Палатка зимняя полуавтомат Norfin Easy Ice (NI-10464) 996387 | 6 440 грн. |
Палатка Norfin Easy Ice NI-10464 | 6 440 грн. |
Намет Norfin EASY ICE рибальський зимовий (NI-10464) | 6 440 грн. |
Намет рибальський зимовий Norfin EASY ICE | 6 440 грн. |
Намет зимовий напівавтомат Norfin EASY ICE 210x210 (NI-10464) | 6 440 грн. |
Намет рибальський Norfin EASY ICE зимовий Оранжево-сірий | 10 106 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →