Намет Norfin Trout 5 (NF-10410)
Фото 8 |
Norfin Trout 5
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:5
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:8.45 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Norfin Trout 5
Усі ціни 6 →Палатка Norfin Trout 5 (NF-10410) 988195 | 11 760 грн. |
Палатка Norfin Trout 5 | 11 760 грн. |
Намет Norfin TROUT напівавтоматичний 5-місний (NF-10410) | 11 760 грн. |
Намет автоматичний Norfin Trout 5 (NF-10410) | 11 760 грн. |
Намет Norfin Trout 5 (NF-10410) | 11 760 грн. |
Намет кемпінг. напівавт. 5-ти місць. 2-куль. Norfin TROUT 5 3000мм / FG / | 11 760 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →