Рюкзак Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 44 л (009.3080)
Відео 1Фото 10 |
Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 44 л
Усі ціни 7 →Рюкзак Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 O/S (green canopy/green cree | 4 924 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 green canopy/green creek - O | 5 295 грн. |
Міський рюкзак Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 Green Canopy/Green C | 5 295 грн. |
Рюкзак туристичний Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 л Green Canopy/G | 5 295 грн. |
Рюкзак Osprey Daylite Carry-On Travel Pack 44 Green canopy/Green creek (10 | 5 295 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →