Намет Norfin Hake 4
Відео 5Фото 23 |
Norfin Hake 4
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:5.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Norfin Hake 4
Усі ціни 8 →Палатка Norfin Hake 4 (NF-10406) 964946 | 9 912 грн. |
Палатка Norfin Hake 4 NF | 9 622 грн. |
Намет Norfin HAKE 4 NF (NF-10406) | 9 912 грн. |
Палатка автоматическая Norfin Hake 4 (NF-10406) | 9 912 грн. |
Намет напівавт. 4-х місць. 2-куль. Norfin HAKE 4 3000мм / FG / (50) +250 + | 9 912 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →