Бойлер Ocean PRO 2.5 kW DT 50
Фото 4 |
Ocean PRO 2.5 kW DT 50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ocean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ocean.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ocean PRO 2.5 kW DT 50
Усі ціни 6 →Электрический бойлер Ocean Pro 50 OCEAN PRO 1/2.5 кВт 50л | 6 517 грн. |
Ocean Водонагрівач OCEAN PRO 1/2.5 кВт 50л | 6 320 грн. |
Водонагрівач OCEAN PRO 2.5 кВт DT 50л | 6 799 грн. |
Водонагреватель OCEAN PRO 2.5 кВт DT 50л DT 50 | 8 054 грн. |
Электрический бойлер Ocean Pro DT 50 OCEAN PRO 2.5 кВт DT 50л | 7 386 грн. |
Водонагрівач OCEAN PRO 1/2.5 кВт 50л | 5 899 грн. |
Модификації Ocean PRO 2.5 kW DT 50
Ціни на Ocean PRO 2.5 kW DT 50 |
---|---|---|---|---|
Ocean PRO 2.5 kW DT 50 | від 5 899 грн. | 6 пропозицій | ||
Ocean PRO 2.5 kW DT 80 | від 7 449 грн. | 3 пропозиції | ||
Ocean PRO 2.5 kW DT 100 | від 7 999 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо