Електрична зубна щітка Oclean X Pro Elite Premium Set
Відео 2Фото 17 |
Oclean X Pro Elite Premium Set |
|
Електрична зубна щітка суббренду компанії Xiaomi Oclean має велику кількість переваг, серед яких приємний дизайн, зручність у використанні, гнучкі налаштування, висока потужність, розширена комплектація та тривала автономність. Але в першу чергу це не проста, а розумна модель, яка надає розширені можливості при підключенні до смартфону та фірмового додатку. Штучний інтелект контролює якість та тривалість процедури, після чого передає інформацію про пропущені зони та корисні поради у додаток.
Деякі дані (про вибраний режим, час та інтенсивність) дублюються на невеликий кольоровий дисплей, розташований на корпусі. Xiaomi Oclean X Pro Elite Premium Set – це ультразвукова щітка із частотою звукових коливань до 42 тисяч на хвилину. Вона здатна ретельно видаляти зубний наліт і частинки їжі, що залишилися, очищати поверхню зубів, простір між ними та інші важкодоступні місця, але робить все це максимально дбайливо і правильно.
На вибір є цілих 32 рівні потужності та 4 основних режими: щоденне чищення, делікатне чищення, масаж ясен та відбілювання. Таймер простежить за тривалістю процесу, оскільки стоматологи рекомендують чистити зуби щонайменше 2 хвилини. А вбудований датчик тиску автоматично знижує частоту рухів при надмірному тиску, таким чином запобігаючи травмуванню ясен. Крім цього, треба відзначити досить тиху роботу пристрою (рівень шуму становить менше 45 дБ), вологозахист корпусу по IPX7 класу, ємний акумулятор, що забезпечує до 35 днів автономної роботи від одного заряду, індикатор рівня заряду і хорошу комплектацію. До неї входять цілих 7 стандартних насадок, зарядна підставка, яка повністю заряджає щітку всього за 3.5 години, настінне кріплення та зручний дорожній футляр для зберігання та транспортування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oclean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oclean.
Купити Oclean X Pro Elite Premium Set
Усі ціни 19 →Електрична зубна щітка Oclean X Pro Elite Premium Set (Grey) | 3 489 грн. |
Электрическая зубная щетка Oclean X Pro Elite Set Grey 6970810552089 | 3 499 грн. |
Розумна зубна електрощітка Oclean X Pro Elite Set Electric Toothbrush Grey | 3 499 грн. |
Електрична зубна щітка Oclean X Pro Elite Set Electric Toothbrush Grey 697 | 3 499 грн. |
Електрична зубна щітка Oclean 6970810552089 | 3 499 грн. |