Вудилище Okuma Cortez Black 198-30-2 (1353.14.95)
Okuma Cortez Black 198-30-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Cortez Black 198-30-2
Спиннинг Okuma Cortez Black 6’6" 1.98m 20-30lbs 2sec (1353.14.95) | 3 900 грн. |
Удилище Okuma Cortez Black 6'6" 1.98m 20-30lbs 2sec. (1353.14.95) 1353.14. | 3 900 грн. |
Вудилище Okuma Cortez Black 6'6" 1.98m 20-30lbs 2sec. (1353.14.95) 1353.14 | 3 900 грн. |
Okuma Вудилище Okuma Cortez Black 6'6" 1.98m 20-30lbs 2sec. (1353.14.95) 1 | 3 900 грн. |
Спінінг Okuma Cortez Black 6'6 2.0m 20-30lbs 2sec. (1013-1353.14.95) | 3 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →