Вудилище Shimano Sedona 74ML EVA (SED74MLFE)
Shimano Sedona 74ML EVA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Sedona 74ML EVA
Усі ціни 11 →Спининговое удилище Shimano Sedona 74ML Fast (EVA) 2.23m 7-21g | 4 660 грн. |
Спиннинг Shimano Sedona 74ML (EVA) 2.23m 7-21g (SED74MLFE) | 4 660 грн. |
Вудилище Shimano Sedona 74ML EVA 2.23m 7-21g (SED74MLFE) | 4 660 грн. |
Удилище Shimano Sedona 74ML EVA 2.23m 7-21g (SED74MLFE) SED74MLFE | 4 660 грн. |
Вудилище Shimano Sedona 74ML EVA 2.23m 7-21g (SED74MLFE) SED74MLFE | 4 660 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →