Вудилище Favorite Creed CRD-702MH
Відео 4 |
Favorite Creed CRD-702MH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Creed CRD-702MH
Усі ціни 7 →Спиннинг Favorite Creed CRD-702MH 2.13m 10-32g Ex.Fast (1693.05.97) | 2 700 грн. |
Удилище Favorite Creed CRD-702MH 2.13m 10-32g Ex.Fast (1693.05.97) 1693.05 | 2 700 грн. |
Вудилище Favorite Creed CRD-702MH 2.13m 10-32g Ex.Fast (1693.05.97) 1693.0 | 2 700 грн. |
Спиннинг Favorite Creed CRD-702MH 2.13m 10-32g Ex.Fast 1693.05.97 | 2 700 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Creed CRD-702MH 2.13m 10-32g Ex.Fast (1693.05.9 | 2 700 грн. |
Спиннинговое удилище Favorite Creed CRD-702MH 2.13m 10-32g Ex.Fast 1693.05 | 2 700 грн. |
Вудлище спінінгове Favorite Creed CRD-702MH 2.13 м 10-32 г Ex.Fast (169305 | 2 700 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →