Котушка Okuma Epixor XT EPXT-30 (1353.09.80)
Відео 1Фото 3 |
Okuma Epixor XT EPXT-30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Okuma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Okuma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Okuma Epixor XT EPXT-30
Усі ціни 17 →Катушка рыболовная Катушка Okuma Epixor Xt EPXT-30S 7+1BB 5.0:1 | 2 710 грн. |
Катушка Okuma Epixor XT EPXT-30M 7+1BB (1353.14.87) | 2 710 грн. |
Котушка Okuma Epixor XT EPXT-30M 7+1BB (1353.14.87) | 2 710 грн. |
Катушка Okuma Epixor XT EPXT-30M 7+1BB (1353.14.87) 1353.14.87 | 2 710 грн. |
Котушка Okuma Epixor XT EPXT-30M 7+1BB (1353.14.87) 1353.14.87 | 2 710 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →