Змішувач Omnires Contour CT8035/1CR
Фото 5 |
Omnires Contour CT8035/1CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Силіконові форсунки на ручному душі з покриттям Easy Clean дозволяють очистити їх від вапняних відкладень просто протерши долонею. Душовий шланг в сталевому обплетенні.
Мінімальна глибина стінки: 7 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8035/1CR
Усі ціни 14 →Змішувач прихованого монтажу Omnires Contour хром CT8035/1CR | 22 680 грн. |
Omnires Omnires Contour Antracite CT8035/1AT | 31 800 грн. |
Змішувач прихованого монтажу OMNIRES CONTOUR хром латунь 280x80мм CT8035/1 | 19 397 грн. |
Змішувач для ванни Omnires Contour прихованого монтажу, антрацит (CT8035/1 | 31 800 грн. |
Змішувач для ванни та душу Omnires Contour прихованого монтажу, antracite | 31 800 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →