Змішувач Omnires Contour CT8037/1CR
Фото 6 |
Omnires Contour CT8037/1CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Силіконові форсунки на ручному душі з покриттям Easy Clean дозволяють очистити їх від вапняних відкладень просто протерши долонею. Душовий шланг в сталевому обплетенні.
Мінімальна глибина установки: 7 см
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8037/1CR
Усі ціни 7 →Змішувач прихованого монтажу Omnires Contour хром CT8037/1CR | 34 240 грн. |
Змішувач для ванни Omnires Contour прихованого монтажу, antracite (CT8037/ | 48 080 грн. |
Omnires Contour Chrom (CT80371CR) | 21 520 грн. |
Omnires Contour Chrom (CT80371CR) | 22 058 грн. |
Omnires Contour Chrom (CT80371CR) | 22 596 грн. |
Змішувач для ванни Omnires Contour прихованого монтажу, Золотий mat (CT803 | 50 280 грн. |
Змішувач для ванни та душу Omnires Contour прихованого монтажу, chrome (CT | 34 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →