Змішувач Omnires Contour CT8032CR
Фото 4 |
Omnires Contour CT8032CR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". Зовнішнє покриття змішувача, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень.
Силіконові форсунки на лійці мають виступи "Easy Clean", які дозволяють легко та швидко очистити її від вапняного нальоту рукою. Душовий шланг має подвійне сталеве обплетення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Contour CT8032CR
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни Omnires Contour antracite (CT8032AT) | 42 200 грн. |
Omnires Contour Antracyt (CT8032AT) | 27 846 грн. |
Змішувач для ванни Omnires Contour chrome (CT8032CR) | 30 160 грн. |
Змішувач для ванни Omnires Contour chrome (CT8032GLB) | 44 120 грн. |
Omnires Contour Chrom (CT8032CR) | 19 908 грн. |
Omnires Contour Złoty Szczotkowany (CT8032GLB) | 29 106 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →