Душова система Omnires CONTOUR CT8044CR
Фото 4 |
Omnires CONTOUR CT8044CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичне нахилення тропічного душу, щоб вода, що застоялася, могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires CONTOUR CT8044CR
Усі ціни 20 →Душова система з термостатом Omnires Contour хром CT8044CR | 21 760 грн. |
Душова система із термостатом OMNIRES CONTOUR із верхнім душем латунна хро | 18 610 грн. |
Душова система з термостатом Omnires Contour, антрацит (CT8044AT) CT8044AT | 42 360 грн. |
OMNIRES CONTOUR CT8044CR | 26 730 грн. |
Omnires Omnires Contour Chrome CT8044CR | 16 320 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →