Душова система Omnires CONTOUR SYSCT10CR
Фото 9 |
Omnires CONTOUR SYSCT10CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичне нахилення тропічного душу, щоб вода, що застоялася, могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires CONTOUR SYSCT10CR
Усі ціни 17 →Душова система прихованого монтажу Omnires Contour золото SYSCT10GLB | 50 280 грн. |
Душова система прихованого монтажу OMNIRES CONTOUR із верхнім душем латунн | 50 280 грн. |
Душова система OMNIRES Contour SYSCT10AT | 37 999 грн. |
Душова система прихованого монтажу Omnires Contour, золото (SYSCT10GLB) SY | 50 280 грн. |
Omnires Contour SYSCT10GLB | 43 890 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →