Каструля OMS 3165-20
Фото 18 |
OMS 3165-20 2.3 л3.6 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OMS 3165-20
Усі ціни 12 →Каструля O.M.S. 20x9,5см 2,3л з кришкою (OMS 3165-20-2,3л-Grey) | 2 770 грн. |
Каструля чавунна эмальована OMS 3165-20-2,3л-Orange | 2 701 грн. |
OMS OMS-3165-20-Orange | 3 091 грн. |
Каструля чавунна O.M.S. Collection 3165-20 2,3л Orange | 2 638 грн. |
Каструля O.M.S. 20x9,5см 2,3л з кришкою (OMS 3165-20-2,3л-Orange) | 2 770 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації OMS 3165-20
Ціни на OMS 3165-20 |
---|---|---|---|---|
OMS 3165-20 | від 2 638 грн. | 12 пропозицій | ||
OMS 3165-24 | від 3 174 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →