Вантажна шина ONYX HO111 215/75 R17.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO111 215/75 R17.5 135L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO111 215/75 R17.5 135L
Усі ціни 10 →Onyx HO111 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133L | 4 954 грн. |
Onyx HO111 (рулевая) (215/75R17.5 135L) | 4 405 грн. |
Onyx HO111 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L 16PR | 4 500 грн. |
Грузовые шины Onyx HO111 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L 16PR 1001458585 | 4 554 грн. |
Onyx HO111 (215/75R17.5 135L) | 4 494 грн. |
ще 5 пропозицій