Вантажна шина ONYX HO303 8.25 R20 139K
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
ONYX HO303 8.25 R20 139K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ONYX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ONYX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ONYX HO303 8.25 R20 139K
Onyx HO303 (ведущая) 8.25 R20 139K | 8 408 грн. |
Onyx HO303 (приводная) 8.25 R20 139/137K 16PR | 8 350 грн. |
Шина Onyx HO303 (провідна) 8.25 R20 139/137K PR16 | 9 112 грн. |