Похідний ніж OPINEL Tradition №12 VRN
Відео 6 |
OPINEL Tradition №12 VRN |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OPINEL Tradition №12 VRN
Усі ціни 7 →Ніж Opinel Classic No.12 VRN (113120) | 799 грн. |
Ніж Opinel №12 VRN, 204.63.32 | 731 грн. |
Ніж Opinel Classic No.12 VRN Blister (001256) | 799 грн. |
Набір ножів Opinel Classic No.02-12 VRN Wooden Gift Box Set (183102) | 4 199 грн. |
Ніж Opinel №12 VRN | 731 грн. |
Ніж Opinel №12 VRN (1013-204.63.32) | 731 грн. |
Ніж Opinel №12 VRN Carbone (вуглецева сталь) | 748 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель №12 VRN - клинок з вуглецевої сталі XC90.
- Модель №12 VRI - клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →