Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB 50RB-3
Фото 6 |
Oral-B CrossAction EB 50RB-3 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B CrossAction EB 50RB-3
Усі ціни 12 →Насадки для зубних щіток Oral-B EB50BRB Cross Action CleanMaximiser Black | 399 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки Braun Oral-B Cross Action EB50BRB Cle | 749 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B EB 50BRB-4 black (черная версия) CrossActi | 899 грн. |
Насадка для зубної щітки Braun Oral-B Cross Action EB50BRB CleanMaximiser | 899 грн. |
Braun Oral-B EB50BRB (4) | 699 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Oral-B CrossAction EB 50RB-3
Ціни на Oral-B CrossAction EB 50RB-3 |
---|---|---|---|---|
Oral-B CrossAction EB 50RB-1 | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-2 | від 275 грн. | 7 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-3 | від 399 грн. | 12 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-4 | від 499 грн. | 25 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-6 | від 1 026 грн. | 16 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-8 | від 799 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →