Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB 50RB-6
Фото 6 |
Oral-B CrossAction EB 50RB-6 |
|
Завдяки технології CleanMaximiser щетинки після зносу насадки із зеленого кольору стають жовтими.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B CrossAction EB 50RB-6
Усі ціни 16 →Насадка для зубной щетки Oral-B EB 50RB-6 (2+2+2) CrossAction CleanMaximis | 1 299 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки Braun Oral-B Cross Action EB50RX (6) | 1 199 грн. |
ORAL-B CROSS ACTION EB50RX (6) | 1 344 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки Braun Oral-B Cross Action EB50RX (6) | 1 469 грн. |
Насадка для зубної щітки Braun Cross Action EB50RX (6) | 1 499 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Oral-B CrossAction EB 50RB-6
Ціни на Oral-B CrossAction EB 50RB-6 |
---|---|---|---|---|
Oral-B CrossAction EB 50RB-1 | від 149 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-2 | від 275 грн. | 7 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-3 | від 399 грн. | 12 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-4 | від 499 грн. | 25 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-6 | від 1 026 грн. | 16 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50RB-8 | від 799 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →