Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB 50-2
Відео 1Фото 3 |
Oral-B CrossAction EB 50-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B CrossAction EB 50-2
Усі ціни 12 →Насадки для зубних щіток Oral-B EB50RX Pro Cross Action White 2 шт. | 275 грн. |
Насадка для електричної зубної щітки Braun Oral-B Cross Action EB50BRX (2) | 599 грн. |
Насадка для зубної щітки Oral-B Oral-B Pro Cross Action, 2 шт (80065408477 | 569 грн. |
Oral-B EB50 Cross Action 2pc фр-060956 | 367 грн. |
Насадки ORAL-B Cross Action 2 шт білі (8006540847725) | 523 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Oral-B CrossAction EB 50-2
Ціни на Oral-B CrossAction EB 50-2 |
---|---|---|---|---|
Oral-B CrossAction EB 50-1 | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B CrossAction EB 50-2 | від 275 грн. | 12 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50-3 | від 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50-4 | від 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50-8 | від 1 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →