Насадка для зубної щітки Oral-B CrossAction EB 50-4
Відео 1Фото 3 |
Oral-B CrossAction EB 50-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oral-B CrossAction EB 50-4
Усі ціни 6 →Насадки для зубних щіток Oral-B CrossAction EB50AB 4 шт | 599 грн. |
Насадка для зубной щетки Oral-B EB 50-4 black CrossAction | 899 грн. |
Oral B PRO Cross Action змінні головки для зубної щітки 4 кс | 735 грн. |
Насадки для електричної зубної щітки Oral-B Pro Cross Action, 4 шт білі (8 | 859 грн. |
Насадки для зубних щіток Oral-B EB50BRX Pro Cross Action Black 4 шт. | 499 грн. |
Насадки для електричної зубної щітки Oral-B Cross Action Чорні, 4 шт (4210 | 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Oral-B CrossAction EB 50-4
Ціни на Oral-B CrossAction EB 50-4 |
---|---|---|---|---|
Oral-B CrossAction EB 50-1 | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Oral-B CrossAction EB 50-2 | від 275 грн. | 12 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50-3 | від 399 грн. | 5 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50-4 | від 499 грн. | 6 пропозицій | ||
Oral-B CrossAction EB 50-8 | від 1 499 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →