Літня шина Orium CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R
Виберіть розмір шин
Orium CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R
Усі ціни 37 →Шина Orium Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 399 грн. |
Orium Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 575 грн. |
Orium Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 890 грн. |
Orium CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 508 грн. |
Orium CargoSpeed Evo (235/65R16C 115R) | 3 505 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →