Літня шина Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115R
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115R
Усі ціни 21 →Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115/113R | 3 694 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115/113R | 4 130 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus (235/65R16C 115R) | 3 691 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115/113R | 4 115 грн. |
Летние шины Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115/113R 8PR 1002362653 | 3 792 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115R
Ціни на Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 115R | від 3 535 грн. | 21 пропозиція | ||
Starmaxx Provan ST850 Plus 235/65 R16C 121R | від 3 438 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →