Літня шина Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R
Виберіть розмір шин
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R
Усі ціни 27 →Шина Taurus Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 678 грн. |
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 642 грн. |
Taurus Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113R | 4 018 грн. |
Taurus Cargo Speed Evo 235/65 R16C 115/113R | 3 960 грн. |
Taurus CargoSpeed Evo (235/65R16C 115R) | 3 858 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R
Ціни на Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 113R | від 3 904 грн. | 1 пропозиція | ||
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115R | від 3 580 грн. | 27 пропозицій | ||
Taurus CargoSpeed Evo 235/65 R16C 115S | від 3 800 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →