Литий диск AUTEC Vidra 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1
Відео 3Фото 27 | від 5 418 до 6 272 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):41 мм |
Модифікації AUTEC Vidra 39
Характеристики
AUTEC Vidra 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUTEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUTEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AUTEC Vidra 6,5x16/5x112 ET41 DIA57,1
Сортувати
Литые диски Autec Vidra R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1 (gloss black) 10024 | 5 819 грн. |
Autec Vidra 6.5x16 5x112 ET41 DIA57.1 Schwarz gl | 5 569 грн. |
Диски Autec Vidra 6,5x16 5x112 ET41 DIA57,1 (gloss black) | 5 897 грн. |
Autec Vidra (R16 W6.5 PCD5x112 ET41 DIA57.1) schwarz glanzend | 5 721 грн. |
Autec Vidra 6.5x16 5x112 ET41 DIA57.1 BP | 6 080 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі