Літня шина Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R
Усі ціни 36 →Шина Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R | 3 587 грн. |
Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115/113R PR8 | 3 568 грн. |
Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115/113R PR8 | 4 270 грн. |
Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115/113R PR8 | 3 668 грн. |
Petlas Fullpower PT825 Plus 235/65 R16C 115/113R | 3 969 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R
Ціни на Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 115R | від 3 466 грн. | 36 пропозицій | ||
Petlas Full Power PT825 Plus 235/65 R16C 121R | від 3 497 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →