Вантажна шина Orium On/Off Go D 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Orium On/Off Go D 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orium 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orium.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orium On/Off Go D 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 8 →Orium On Off Go Drive (ведущая) (315/80R22.5 156K) | 15 150 грн. |
Orium On/Off Go Drive (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR | 13 503 грн. |
Orium OnOff Go D (Ведущая) (315/80R22.5 156/150K) | 13 227 грн. |
Грузовые шины Orium On/Off Go D (ведущая) 315/80 R22.5 156/150K 1001181414 | 13 447 грн. |
Orium On/Off Go D (315/80R22.5 156K) | 13 181 грн. |
ще 3 пропозиції