Вантажна шина Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 20 →Starmaxx DH100 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 154/150M | 14 606 грн. |
Starmaxx DH 100 (ведущая) (315/80R22.5 154M) | 13 005 грн. |
Starmaxx DH100 (приводная) 315/80 R22.5 154/150M 20PR | 12 750 грн. |
Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154/150M | 13 250 грн. |
Вантажна шина STARMAXX DH100 (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 13 440 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M
Ціни на Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Starmaxx DH100 315/70 R22.5 154L | від 13 351 грн. | 19 пропозицій | ||
Starmaxx DH100 315/80 R22.5 154M | від 12 750 грн. | 20 пропозицій |