Автолампа Osram AllSeason H1 64150ALS-01B
Фото 5 |
Osram AllSeason H1 64150ALS-01B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram AllSeason H1 64150ALS-01B
Усі ціни 11 →OSRAM 64150ALS | 160 грн. |
Галогенна лампа h1 55w 12v all season super Osram, 64150ALS-FS | 187 грн. |
OSRAM 64150ALS01EB | 176 грн. |
Галогенна лампа h1 55w 12v all season super +30 Osram, OS 64150 ALS | 183 грн. |
Автолампа H1 All Season 12V 55W P14,5s - 1шт, (64150ALS) | 188 грн. |
ще 6 пропозицій
anonim
5 січня 2018, 11:30
Назначение ламп #
Есть ли на них дальний свет? Если их ставить в фары ближ/даль они подходят?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →