Автолампа Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB
Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB 1 шт2 шт |
|
Яскрава та довговічна галогенна лампа для фар головного світла та протитуманок. Модель застосовується у фарах легкових автотранспортних засобів з напругою подачі борт живлення 12 В. Власна споживана потужність лампи становить 55 Вт. Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB випромінює на 100% більше світла, ніж цього вимагають мінімально встановлені норми для галогенок. Як результат, забезпечується краща видимість дорожньої обстановки у темний час доби та розширюється кругозір периферійного поля зору.
Сила світлового потоку від лампочки дорівнює 1500 лм. Модель сумісна із поширеним цоколем H7. Незабарвлена колба галогенної лампочки виготовлена з якісного скла з підвищеною стійкістю до дії ультрафіолетових променів. Гарантований термін служби лампочки заявляється протягом 330 годин, максимальний - 550 годин. У стандартний комплект поставки входить дві лампи, що є зручним рішенням для одночасної заміни джерел головного світла в фарах легкової машини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Купити Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB
Усі ціни 20 →Лампа Osram галогенова 12V H7 55W Px26d Night Breaker Silver +100, Duobox | 646 грн. |
Лампа фарная H7 12V 55W PX26d NIGHT BREAKER SILVER (+100) компл OSRAM 6421 | 654 грн. |
Лампа Osram галогенова 12V H7 55W Px26d Night Breaker Silver +100, Duobox | 646 грн. |
Автолампа Osram 64210NBS-HCB | 638 грн. |
Модификації Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB
Ціни на Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB |
---|---|---|---|---|
Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-01B | від 220 грн. | 13 пропозицій | ||
Osram Night Breaker Silver H7 64210NBS-HCB | від 316 грн. | 20 пропозицій |