Смартфон Oukitel C36 128 ГБ / 4 ГБ
Фото 7 |
Oukitel C36 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.56 ", 1600х720 (20:9), 267 ppi, 60 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:13 МП
Акумулятор:5150 мАгод
Вага:199 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Oukitel C36 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 80 →Смартфон Oukitel C36 4/128GB Light Blue | 4 246 грн. |
Смартфон Oukitel C36 4GB/128GB Black 6931940773713 | 3 666 грн. |
Смартфон Oukitel C36 4/128 Gb Global Green | 4 094 грн. |
OUKITEL C36 4/128Gb black | 3 890 грн. |
Oukitel C36 6.56" 4/128GB Black (6931940773713) (UCRF) C36 6.56\" 4/128GB | 3 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →