Литий диск Oxigin 14 Oxrock 10x22/5x112 ET50 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 20 493 до 31 064 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Oxigin 14 Oxrock 55
Характеристики
Oxigin 14 Oxrock 10x22/5x112 ET50 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 14 Oxrock 10x22/5x112 ET50 DIA72,6
Сортувати
OXIGIN 14 Oxrock R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA72.6 Black | 22 494 грн. |
Oxigin 14 OXROCK Black Full Polish (BFP) (R22 W10.0 PCD5x112 ET50 DIA72.6) | 21 899 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA72.6 Black Full Polished OXVIERZ | 26 071 грн. |
Oxigin 14 OXROCK (10J x 22 5x112 ET50 DIA72.6) BF На замовлення з Європи. | 31 064 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA72.6 Black Full Polished | 26 978 грн. |
Диски Oxigin 14 10x22 5x112 ET50 DIA72,6 (black full polished) (1002338996 | 20 493 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі