Литий диск Oxigin 18 Concave 9x21/5x114,3 ET34 DIA72,6
Відео 4Фото 5 | від 21 155 до 28 689 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):34 мм |
Модифікації Oxigin 18 Concave 146
Характеристики
Oxigin 18 Concave 9x21/5x114,3 ET34 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 18 Concave 9x21/5x114,3 ET34 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 18 CONCAVE Black Full Polish mit Hinterdrehung (BFPHD) (R21 W9.0 PC | 22 799 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W9 PCD5x114.3 ET34 DIA72.6 Black OXACHTZEHN0921J34B | 25 528 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W9 PCD5x114.3 ET34 DIA72.6 Black | 26 416 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W9 PCD5x114.3 ET34 DIA72.6 Black Full Polished OXACH | 27 725 грн. |
Oxigin 18 Concave R21 W9 PCD5x114.3 ET34 DIA72.6 Black Full Polished | 28 689 грн. |
Диски Oxigin 18 9x21 5x114,3 ET34 DIA72,6 (black full polished undercut) ( | 21 155 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі