Литий диск CARMANi 14 Paul 6,5x16/5x108 ET50 DIA63,4
Фото 5 | від 5 371 до 6 744 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації CARMANi 14 Paul 36
Характеристики
CARMANi 14 Paul 6,5x16/5x108 ET50 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CARMANi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CARMANi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CARMANi 14 Paul 6,5x16/5x108 ET50 DIA63,4
Сортувати
Carmani 14 R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 BLACK POLISHED | 6 126 грн. |
Carmani CA 14 Paul R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Silver CA146516F150KS | 5 439 грн. |
Carmani CA 14 Paul R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 Silver | 5 614 грн. |
Carmani 14 R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 crystal silver | 5 772 грн. |
Carmani 14 R16 W6.5 PCD5x108 ET50 DIA63.4 hg | 6 744 грн. |
Диски Carmani 14 6,5x16 5x108 ET50 DIA63,4 (hyper gun) (1002336722) | 6 446 грн. |
Диски Carmani 14 6,5x16 5x108 ET50 DIA63,4 (crystal silver) (1001168259) | 5 371 грн. |
Закрити
Схожі