Литий диск OXXO Oberon 5 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Відео 1Фото 8 | від 5 769 до 8 580 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації OXXO Oberon 5 42
Характеристики
OXXO Oberon 5 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OXXO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OXXO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OXXO Oberon 5 7x17/5x114,3 ET50 DIA67,1
Сортувати
Oxxo OBERON 5 (OX8) BLACK - Black (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1) | 6 499 грн. |
OXXO OBERON 5 (OX8) (7J x 17 5x114.3 ET50 DIA67.1) На замовлення з Європи. | 7 208 грн. |
Oxxo Oberon 5 (OX8) R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Black OX08-701750-M4-03 | 5 833 грн. |
Oxxo Oberon 5 Black (OX08) R17 W7.0 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 | 8 580 грн. |
Oxxo Oberon 5 (OX8) R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Silver | 5 894 грн. |
Oxxo Oberon 5 (OX8) R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Silver OX08-701750-M4-0 | 5 769 грн. |
Oxxo Oberon 5 (OX8) R17 W7 PCD5x114.3 ET50 DIA67.1 Black | 5 960 грн. |
Диски Oxxo Oberon 5 7x17 5x114,3 ET50 DIA67,1 (black) (1000996668) | 6 115 грн. |
Диски Oxxo Oberon 5 7x17 5x114,3 ET50 DIA67,1 (silver) (1000947728) | 5 950 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі