Душовий набір Paffoni City ZSAL145CRAG
Paffoni City ZSAL145CRAG |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Paffoni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni City ZSAL145CRAG
Усі ціни 14 →Душовий гарнітур Paffoni City хром ZSAL145CRAG | 6 344 грн. |
Душовий гарнітур Paffoni City ZSAL 145 CRAG | 5 020 грн. |
Душовий набір PAFFONI Elle ZSAL145NO із ручною лійкою, шлангом та стійкою | 8 250 грн. |
Душовий гарнітур Paffoni Elle ZSAL 145 NO черный матовый ZSAL145NO | 8 250 грн. |
Душовий набір Paffoni Elle, чорний матовий (ZSAL145NO) ZSAL145NO | 8 250 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →