Душовий набір Kludi Freshline 678409100
Kludi Freshline 678409100 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi Freshline 678409100
Усі ціни 11 →Душовий набір KLUDI Freshline із ручною лійкою, шлангом та стійкою 915мм б | 8 523 грн. |
Душовий гарнітур Kludi FRESHLINE білий (678409100) 678409100 | 6 965 грн. |
Душовий гарнітур Kludi 1S Freshline білий (6784091-00) 6784091-00 | 7 074 грн. |
Kludi Kludi FRESHLINE 1S душовий гарнітур настінна штанга L = 900 мм,ілий | 6 958 грн. |
Душовий набір Kludi Freshline 678409100 1S белый | 8 126 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →