Душова система Hansgrohe Novus 1A101218
Hansgrohe Novus 1A101218 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
Мінімальний тиск 1 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 1A101218
Душова система прихованого монтажу Hansgrohe Novus 7 в 1 1А101218 | 15 102 грн. |
Hansgrohe Комплект прихованого монтажу для душу Novus (1A101218) | 21 588 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Hansgrohe Novus 7 в 1 1А101218 | 15 102 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →