Фотоапарат Panasonic DC-G9 II body
Відео 20Фото 24 |
Panasonic DC-G9 II body
G (micro 4/3)«бездзеркальна»відео ultraHDвище 4KRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:4/3" (17.3х13 mm), 25 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), вище 4K
Розмір знімка:5776x4336 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:14 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DC-G9 II body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DC-G9 II body
Усі ціни 7 →Фотоапарат PANASONIC DC-G9 II Body (DC-G9M2EE) DC-G9M2EE | 69 999 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-G9 II Body (DC-G9M2EE) | 69 999 грн. |
Цифрова Фотокамера Panasonic Lumix G9 II Body | 69 999 грн. |
Фотоапарат PANASONIC DC-G9 II Body (DC-G9M2EE) | 69 999 грн. |
Panasonic Lumix DC-G9 II Body DC-G9M2EE | 69 999 грн. |
Фотоапарат Panasonic DC-G9 II body | 86 191 грн. |
Фотоапарат Panasonic Lumix G9 II Body Black (DC-G9M2EE) Офіційна гарантія! | 69 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →