Фотоапарат Panasonic DC-GH6 body
Відео 17Фото 25 |
Гібридна бездзеркальна камера, основний упор якої поставлений на просунуті можливості в плані відеозйомки. Модель обладнали новою матрицею формату Micro 4/3 з роздільною здатністю 25.2 МП. Сенсор зображення кріпиться на рухомому стабілізуючому майданчику - ефективність вбудованого стаба при використанні Dual I.S. 2 та сумісних об'єктивів оцінюється можливістю компенсації до 7.5 ступенів витримки.
Що стосується конкретних можливостей запису відео, Panasonic DC-GH6 body може вести зйомку Apple ProRes 422 HQ на картку пам'яті CFexpress Type B, а стеля здібностей 4K надалі упирається в Cinema 4K при 60 к/с 4:2:2 10 біт. Також у камері реалізована повна підтримка V-Log/V-Gamut. У бездзеркалці встановлений сенсорний 3-дюймовий екран на поворотному шарнірі, разом з тим візуватися в процесі зйомки пропонується через вічко видошукача OLED з роздільною здатністю 3.68 млн пікселів. Помітне нововведення в конструкції камери - примусова система охолодження «нутрощів» для кращого відведення тепла, що дозволяє продовжити таймлайн відеороликів, що записуються. Зібрано модель у корпусі з магнієвого сплаву з пило- та вологозахистом. Комплектація "body" передбачає відсутність об'єктиву в штатній конфігурації бездзеркалки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic DC-GH6 body
Усі ціни 13 →Бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix DC-GH6 Body (DC-GH6EE) | 60 790 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Panasonic Lumix DC-GH6 Body (DC-GH6EE) | 69 999 грн. |
Panasonic Lumix DC-GH6 Body English Menu | 74 286 грн. |
Panasonic Lumix DC-GH6 Body English Menu | 73 561 грн. |
Цифрова Фотокамера Panasonic LUMIX G DC-GH6EE Body | 63 940 грн. |
Модификації Panasonic DC-GH6
Ціни на Panasonic DC-GH6 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DC-GH6 kit 12-60 | від 71 690 грн. | 38 пропозицій | ||
Panasonic DC-GH6 body | від 60 790 грн. | 13 пропозицій |