Карта пам'яті Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ (TS64GSDC340S)
Transcend SDXC 340S UHS-I U3 V30 A1 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ
Усі ціни 18 →Transcend SD 64GB C10 UHS-I U3 R160/W50MB/s 4K (TS64GSDC340S) ts64gsdc340s | 476 грн. |
Transcend 64 GB SDXC UHS-I U3 V30 A2 340S TS64GSDC340S | 519 грн. |
Transcend TS64GSDC340S | 489 грн. |
Transcend TS64GSDC340S — Карта пам'яті SDXC 64 ГБ C10 UHS-I U3 R160/W50 Мб | 530 грн. |
Карта пам'яті Transcend SD 64GB C10 UHS-I U3 R160/W50MB/s 4K (TS64GSDC340S | 490 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2
Ціни на Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 |
---|---|---|---|---|
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 64 ГБ | від 445 грн. | 18 пропозицій | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 256 ГБ | від 940 грн. | 27 пропозицій | ||
Transcend SD 340S UHS-I U3 V30 A2 512 ГБ | від 1 683 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →