Фотоапарат Panasonic DMC-TZ70 (DMC-TZ71EG-S)
Відео 18Фото 6 |
Panasonic DMC-TZ70
Матриця:1/2.3", 12 МПікс
Фокусна відстань:24 - 720 мм
Світлосила об'єктива:f/3.3 - f/6.4
Відео:Full HD (1080p)
Розмір знімка:4000x3000 пікс
Діапазон ISO:80 - 6400
Серійна зйомка:10 к/с
Екран:3 ''
Ця цифрова камера належить до гібридів між компами і повноцінними ультразумами: при досить невеликих габаритах вона оснащена об'єктивом з оптичним збільшенням 30х. Однак цим конструктивні особливості даної моделі не обмежуються: крім дисплея, передбачений електронний видошукач. Матриця — 12-Мп CMOS, заявлена як сенсор високої чутливості. З цікавих режимів зйомки варто згадати підтримку RAW, 3D-фото і «нічне небо»; стандарт відео Full HD 60 fps. Камера має модуль Wi-Fi для обміну матеріалами та дистанційного керування.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Всі характеристики
Характеристики DMC-TZ70
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів PanasonicВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Panasonic
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic DMC-TZ70
Усі ціни 8 →Компактний фотоапарат Panasonic Lumix DMC-TZ70 Silver | 7 460 грн. |
Panasonic Lumix DMC-TZ70 Black | 7 100 грн. |
Panasonic Lumix DMC-TZ70 Silver English Menu | 7 793 грн. |
Panasonic Lumix DMC-TZ70 Black English Menu | 9 276 грн. |
Компактний фотоапарат Panasonic Lumix DMC-TZ70 Black | 7 460 грн. |
ще 3 пропозиції
0 0 2 0 |
Незважаючи на вік – чудова модель для прогулянок. Зум до 20 кратного дає пристойну картинку (30 кратний за межею добра і зла). Гідна кольоропередача. Наявність raw, таймлапс, задовільний електронний видошукач, WiFi (швидко підключається, працює без лагів). формат jpeg не застосовується від слова зовсім, неповоротний монітор. Зум до 20-кратного, далі мило повне. Робочий iso 400, вище вже не застосовується. USB кабель свій власний - берегти як зіницю ока! slesar75 yuriy: користуюся Panasonic DMC-TZ70 менше місяця |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
anonim
2 березня 2016, 16:37
Что то о Panasonic DMC-TZ70 вообще нет отзывов!!!! #
Вообще то стоит покупать этот фотоаппарат или нет?!!!))
anonim
28 січня 2019, 09:47
Можно исправить описание товара? #
Доброго вам дня. В описании данной модели пишет, что в нем поворотный экран, однако это не так.Исправьте в нем описание будьте добры, не водите людей в заблуждение
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →